• Telefon: (0530) 350 70 14
  • Email: info@gurcanbilge.com.tr

Kalıcı Makyaj

Tamamen doğal mineral boyalar kullanılarak yapılan ve derinin üzerindeki tabakaya uygulanarak güzelliğinizin kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Cilt Bakımı

Son Teknoloji uygulama cihazlarımızla cildinizde oluşan kusurları gidermek ve oluşabilecek kusurların önüne gecebilirsiniz.

Mezoterapi

Vücudun kendini yenileme sürecinde ihtiyacı olan vitaminlerin cilde enjekte edilmesiyle genç görünümün korunması işlemidir..

Bacak ve Kalça Masajı

İster hareketsiz geçin isterse aktif olsun herkes bacak masajının faydasını görebilir. Masaj, kan dolaşımını hızlanmasını sağlar
Awesome Image

Medikal Masaj

vücudun çeşitli yerlerine uygulanan, uygulama esnasında belli sinir ve kaslara uyarım yapılan bir işlemdir.

İpek Kirpik uygulaması

İpek kirpik uygulaması, gür ve uzun kirpiklere kavuşmak isteyen kişilerin başvurduğu geçici kirpik uzatma yöntemlerindendir.

Dudak Renklendirme Uygulaması

Dudak içi renklendirme uygulaması, dudaklarınızın kendi renk tonundan birkaç ton daha koyu bir renk tercih edilecek yapılmaktadır.

Kalıcı Eyeliner Uygulaması

Küçük görüntüsü rahatsızlık veren gözler,daha büyük gösterilebilir,çok büyük görüntüsü olan gözler daha çekik ve küçük halegelebilir.

3D Kıl Tekniği

Kaşlarınızın ince ve seyrek yapıda olmasından rahatsız oluyorsanız, kıl tekniği ile kaş kontürü yaptırabilirsiniz.

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting Botox uygulması kirpikleri keratin ile doldurarak kirpikleri daha kalın, dolgun ve daha uzun gözükmesini sağlıyor.

El ve Ayak Bakımı

El ve ayak bakımı artık çok daha keyifli! profesyonel el ve ayak bakım ürünleri ile kendinizi yenileyin ve profesyonel bakımı keşfedin.

Kalıcı Oje

Kalıcı Oje ile soyulmayan, uzun süre dayanan gerçek bir yenilik. Kolay Sürülebilir – Kolay Çıkarılabilir olarak tasarlanmıştır.Pürüzsüzdür.

Manikür

Ultra parlak tırnaklardan grafik çizgilere, 2019 sezonunun en etkileyici manikür trendlerini keşfedin Gürcan Bilge Art Of Beauty

Pedikür

Pedikür ayak ve tırnak bakımı için önemlidir. Belli aralıklarla pedikür yapılmalıdır fakat doğru ve bilinçli yapılması gerekmektedir.

Kalıcı Fondöten

Kalıcı Fondöten uygulaması ile 1 yıl boyunca cilcte parlak ışıltılı fondöten varmış efektini yaşamak istermisiniz.

Protez Tırnak

Protez tırnak, tırnakları zayıf, güçsüz, kısa ve şekilsiz olan kişilerde uygulanan estetik bir işlemdir. Protez tırnak işlemi ile tırnaklar daha estetik ve sağlıklı gösterilir
Awesome Image

Kirpik Bakım

Daha seyrek yapıda olan fırçalar kirpikleri tek tek ayırıp uzun gösterir. Ayrıca, kirpik bakımı yapmak daha dolgun görünmelerini
sağlar..

Kaş vitamini uygulaması

Kaş vitamini uygulaması ile dökülmüş ve incelmiş kaşlarınızı dolgun kaşlara dönüştürüyoruz. İşlem için bize ulaşabilirsiniz.

Saç Vitamini uygulaması

Saç Vitamini uygulamasında, sorunlu bölgede mikro kanallar açılarak saç vitaminin mikro deliklerden kolayca geçmesi sağlanır.

Dermapen

Gözenekler, cilt yenileme, güneş lekeleri, cilt sıkılaştırma, ince çizgilerin giderilmesi ve çatlak tedavilerinde kullanılır.

Selülit Masajı

Bildiğiniz üzere başlıca sebeplerinden biri dolaşım bozukluğu olduğu için bölgeye masaj yapılması kan dolaşımını harekete geçirilir.

Lifting Yüz Masajı

Yüz toparlayıcı masaj ile birlikte cilde uygulanan aktif maddeler cildin daha sıkı daha genç bakışlar için vazgeçilmeziniz olacaktır.

Klasik masaj

Klasik masaj sıvazlama ile başlar. Bu vücuda ilk temastır. Yoğurma ile devam eder. Ardından friksiyon yani titreşim hareketleri yapılır.

Lenf Drenaj Masaj

Lenf drenaj masajı, lenf dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan masaj türüdür.